درباره ما

استودیو شبیه‌سازی vivo vip با تکیه بر مهارت‌های مهندسی و هنری تیم خود، از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز نموده است. یکی از اهدافی که این تیم برای خود انتخاب نموده، مشتری‌مداری و رضایت مشتری بوده که به لطف پروردگار در این راستا تا به امروز بسیار موفق بوده است. از ویژگی‌های تیم (vivo vip) استفاده از ایده‌های نو بوده که هم در شرکت و هم در پروژه‌ها به آن توجه می‌شود، از طرف دیگر کارفرماهای ما از آن بسیار استقبال نموده و ما نیز در این راستا اعضای تیم را به این هدف تشویق و ترغیب می‌نماییم. از جمله خدمات اصلی گروه می‌توان به آموزش نرم‌افزار‌های معماری  ۳ds max, v-ray, auto cad, lumion و طراحی داخلی و خارجی پروژه‌های مسکونی  و تجاری اشاره کرد. 

مکانی برای رشد و مهارت شما

vivo vip با هدف آسان‌سازی فرآیند یادگیری و همچنین ایجاد سهولت در ورود به بازارکار، دوره‌های آموزش آنلاین برگزار کرده که هنرجویان می‌توانند با خرید ویدئوهای دوره‌های آموزشی به‌راحتی شروع به فعالیت کرده و امیدوار است نقش بزرگی در رشد سطح دانش و مهارت‌های تخصصی و به طبع آن افزایش میزان اشتغال‌زایی در ایران داشته باشد. ما همواره معتقدیم کسب علم و دانش تنها راه رهایی یک مملکت از ضلالت و گمراهی است و بر این باور هستیم که می‌توان با ترویج فرهنگ مطالعه و ایجاد روش‌هایی نوین در یادگیری، فردایی بهتر را رقم زد.

اساتید ما

گروه آموزشی ویوُ وی آی پی متشکل از برترین اساتید و دانشجویان معماری با هدف تدریس تخصصی و استاندارد دروس نرم افزاری فعالیت خود را آغاز نموده است .

استودیوی ویوُ وی آی پی

برای اولین بار در ایران ما توانستیم یک مرجع آموزشی با هزینه بسیار ناچیز در حوزه معماری را راه اندازی کنیم تا همه دانشجویان و علاقمندان به این حوزه بتوانند به آموزش های استاندارد دست پیدا کنند . گروه آموزشی ویوُ وی آی پی جهت رضایت کاربران ، توانسته سیستم پشتیبانی خاص و بدون محدودیت توسط اساتید مجرب را ایجاد نماید.

×